Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 9 maj 2021 Në ora: 09:08
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë juglindore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 10 gradë.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 17 deri në 25 gradë celsius.

Edhe në ditët në vijim moti pritet të jetë me diell dhe vranësira lokale, ku do të ketë një rritje të vogël të temperaturave ditore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat