Moti për sot

Maqedonia

Moti për sot

Më: 17 gusht 2021 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor, ndërsa në fund të ditës do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri 21 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 33 deri 29 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe i nxehtë.

Në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat