Thaçi: Kështu përfundojnë të gjithë tradhtarët si Ziadin Sela

Maqedonia

Thaçi: Kështu përfundojnë të gjithë tradhtarët si Ziadin Sela

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 06:19
Menduh Thaçi

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi u shpreh i pakënaqur nga rezultati i PDSH-së në këto zgjedhje, megjithatë tha se mbetet i kënaqur nga shpërfytyrimi i Ziadin Selës.

“Jam shumë i kënaqur nga shpërfytyrimi i Ziadin Selës. Kështu përfundojnë të gjithë tradhtarët si Ziadin Sela. Ka pasur më parë si Rufiu, Imer Selmani e Hisni Shaqiri, jam shumë i gëzuar”, tha Thaçi.

Ai shtoi se kanë arritur ta ruajnë votën në Tetovë dhe se këto zgjedhje kanë qenë të vështira për PDSH-në.

“Nuk pranuam të bëjmë koalicion me askënd i cili nuk është i gatshëm ta marrë parasysh programin tonë, megjithatë ky është rezultati kapital”, tha Thaçi.

Thaçi po ashtu u shpreh se do të ndodhë ringjallja e PDSH-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat