Ohri dridhet nga tërmeti

Maqedonia

Ohri dridhet nga tërmeti

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 10:19
Foto ilustrim

Një shpërthim prej 3.1 gradë në shkallën Rihter zgjoi qytetarët e Ohrit herët në mëngjes.

Tërmeti ndodhi në orën 03:26.

Epiqendra ishte pranë qytetit në pjesën jugperëndimore të Maqedonisë.

Sipas informacioneve, tërmeti ishte me një thellësi prej 0 metrash sepse “goditi” sipërfaqen e tokës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat