Mbyllen votimet në Dibër

Maqedonia

Mbyllen votimet në Dibër

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 19:32
Foto ilustrim

Para pak minutave mbyllet raundi I dytë I zgjedhjeve në qytetin e Dibrës.

Dibranët sot votuan për zgjedhjen e kreut të tyre.

Sipas KSZH-së të drejtë vote në 27 vendvotimet kanë gjithsej 19211 votues.

Votimi ka shkuar në mënyrë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat