Kodra e Diellit “bllokohet” nga turistët

Maqedonia

Kodra e Diellit “bllokohet” nga turistët

Më: 16 janar 2022 Në ora: 20:24
Kodra e Diellit “bllokohet” nga turistët

Qendra e skijimit Kodra e Diellit është vërshuar nga turistë këtë fundjavë.

Një varg i gjatë automjetesh është vënë re pasditen e sotme, të cilët po shtohen çdo minutë.

Siç njoftojnë nga MPB-ja, zyrtarët policorë janë në rrugën nga qendra e skijimit për në Tetovë dhe po marrin masat e duhura për normalizimin e qarkullimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat