Sulmohet një grua në Çair

Maqedonia

Sulmohet një grua në Çair

Më: 17 janar 2022 Në ora: 20:08
Foto ilustrim

Në Çair dje në orën 20:30 një person me send të fortë ka sulmuar një grua.

Në polici është raportuar se O.D. (52) është sulmuar nga një person në rrethinën e Çairit.

Nuk dihen shkaqet.

Policia po punon për zbardhjen e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat