Ndjehet tërmet në Manastir

Maqedonia

Ndjehet tërmet në Manastir

Më: 17 janar 2022 Në ora: 20:09
Foto ilustrim

Një tërmet i ri i dobët ka ndodhur sonte në rrethinën e Manastirit.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 2.6 ballë dhe me epiqendër 15 km larg Manastirit.

Në këtë pjesë të Maqedonisë ka një javë tërmete.

Javën e kaluar një tërmet me magnitudë mbi 5 gradë ka tronditur Manastirin dhe pjesën më të madhe të Maqedonisë dhe më pas pothuajse çdo ditë ka pasur tërmete më të dobëta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat