Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 29 janar 2022 Në ora: 09:28
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe me reshje të dobëta të borës me erë të përforcuar.

Temperatura minimale do të jetë prej -6 deri në 3 gradë celsius.

Kurse maksimalja do të arrijë prej 1 deri në 8 gradë Celsius.

Mot i ngjashëm pritet edhe në Shkup ku temperatura maksimale do të arrijë deri në 5 gradë celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat