Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 09:49
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe mjegull nëpër lugina. Pasdite do të ketë diell me vranësira mesatare.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 1 deri në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 8 deri në 13 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë paradite moti do të jetë me mjegull të dobët, ndërsa gjatë ditës me diell dhe vranësira mesatare.

Temperatura minimale do të ulet në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 10 gradë Celsiusë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat