Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 09:26
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe reshje lokale të borës.

Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi i pjesës veriperëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri 2, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 3 deri 10 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë i ndryshueshëm, ndërsa ditën e shtunë do të ketë kushte lokale për reshje të borës

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat