Reperi i njohur thotë se i mungojnë koncertet

Mediale Vip

Reperi i njohur thotë se i mungojnë koncertet

Më: 20 janar 2021 Në ora: 18:12
Reperi Gashi

Reperi Gashi ka treguar se janë duke i munguar koncertet.

Me një video të publikuar në Instagram, ai ka shkruar se i mungojn performancat në kohën kur lejoheshin tubimet me njerëz.

Gashi, në Instagram ka postuar video teksa shkruan se ka qenë hera e fundit që ka performuar në New York City para publikut.

Dhe në të njëjtën kohë shton se janë duke i munguar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat