Justin Bieber i shpreh dashurinë në mënyrën më të bukur bashkëshortes

Mediale Vip

Justin Bieber i shpreh dashurinë në mënyrën më të bukur bashkëshortes

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 18:57
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Këngëtari i njohur me famë botërore shpeshherë e tregon simpatinë e tij për Hailey Baldwin.

E këtë e ka bërë edhe së fundi me një postim në profilin e tij zyrtar në Instagram

Justin Bieber ka postuar tri imazhe të modeles në të cilat i ka shkruar edhe një mbishkrim duke zgjedhur fjalët më të bukura dhe plot dashuri që një partner mund të ia dedikoj bashkëshortes.

Image

”Po tallemi Nuk mund ta besoj që je e imja. Ju jeni një grua kaq argëtuese, e dhembshur, e ëmbël, e bukur, e sigurt, e fortë. Unë nuk do të isha ai që jam sot pa ty”, ka shkruar Justin.

Ndryshe, çifti që nga martesa e tyre janë tejet të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit dhe pothuajse çdoherë shfaqen së bashku.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat