Ana Kallaku krenare për Besin: Dua të ulëras që jam motra e tij

Mediale Vip

Ana Kallaku krenare për Besin: Dua të ulëras që jam motra e tij

Më: 1 mars 2021 Në ora: 13:53
Bes dhe Ana Kallaku

Motra e Bes Kallakut, Ana, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e mëngjesit në RTv ORa “Ditë e Re”.

Ajo ka folur për njohjen e saj me bashkëshortin, jetën e saj si një mami me dy fëmijë gjithashtu gjatë intervistës nuk është lënë pa u prekur dhe marrëdhënia e saj me Besin.

Ana tregon se nuk e shqetëson aspak fakti e të qënurit motra e Besit dhe si çdo motër për vëllain dhe Ana është mjaft krenare  për vëllain dhe arritjet e tij.

“Nuk më shqetëson fare, jam shumë krenare dhe dua ta bërtas që jam motra e Besit. Sepse bëhet fjalë për një person si Besi, super të suksesshëm, pozitiv i cili ka ecur vetë dhe e ka ndërtuar karrierën e tij vetë që kur ka qenë fëmijë”, thotë ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat