Kanye West vazhdon ta mbajë unazën edhe pse Kim i bëri kërkesë për divorc

Mediale Vip

Kanye West vazhdon ta mbajë unazën edhe pse Kim i bëri kërkesë për divorc

Më: 4 mars 2021 Në ora: 09:15
Kanye West dhe Kim Kardashian

Reperi siç duket ende vazhdon të jetë i pasionuar pas ish-bashkëshortes së tij.

Kanye West është fotografuar në Kaliforni teksa shihej se mbante ende unazën e martesës

Ai u kap nga paparazzet derisa dilte nga makina dhe ajo se çka mori vëmendje ishte unaza në gishtin e tij, Kanye dukej në humor të mirë pasi iu kishte buzëqeshur pararazzeve derisa hynte në studio.

43 vjeçari, nuk ka zbuluar se pse vazhdon ende ta mbajë unazën derisa Kim Kardashian nuk e bën një gjë të tillë.

Ndryshe, çifti janë shkurorëzuar me kërkesën e blogeres pas tri viteve martesë dhe arsyeja sipas mediave të huaja është një mosmarrëveshje që ka ndodhur se ku dëshironin t’i kalonin pushimet pasi secili kishte kërkesa të ndryshme.

Rikujtojmë se, çifti nga martesa trevjeçare kanë edhe fëmijë. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat