Nuk pritej, Fero ngatërron Arbenitën me modelen e njohur

Mediale Vip

Nuk pritej, Fero ngatërron Arbenitën me modelen e njohur

Më: 5 prill 2021 Në ora: 10:11
Arbenita dhe Fero

Po po, me shaka apo më të vërtetë reperi ka bërë një gjë të tillë.

Fero ka publikuar një fotografi në storien e tij në Instagram teksa ka shkruar një mbishkrim.

“Për një minutë mendova se është gruaja ime”, ka shkruar rep-artisti në fotografi duke postuar imazhin e modeles me famë botërore, Kendall Jenner.

Partnerja e tij, Arbenita nuk ka reaguar lidhur me këtë postim të Feros. Ndryshe. dyshja së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Rikujtojmë se, Fero e ka zbuluar gjininë e foshnjës e cila është një vajzë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat