Demi Lovato u ndje e ‘çliruar’ kur preu flokët shkurt

Mediale Vip

Demi Lovato u ndje e ‘çliruar’ kur preu flokët shkurt

Më: 13 prill 2021 Në ora: 22:04
Demi Lovato

Demi Lovato tha se u ndje e ‘çliruar’ kur i preu flokët shkurt për shkak të mënyrës se si e ndihmuan atë të bënte ‘normat gjinore dhe seksuale’ me të cilat ishte rritur si ‘e krishterë në jug’.

Këngëtarja e njohur foli rreth vënies së nevojave të saj në radhë të parë ndërsa u paraqit në “Drew Barrymore Show” të martën.

Ylli shpjegoi se si dikur ishte shumë e ‘preokupuar duke u përpjekur të ishte një yll seksi femëror. Ajo tha se tani po provon dicka që me të vërtetë po funksionon, shkruan Daily Mail.

Në vend që të ndihem e gjykuar nga të gjithë unë thjesht do të them: “Mendimi juaj nuk ka rëndësi për mua. Unë jam duke bërë atë që duhet të bëj për veten time dhe mirëqenien time”.

“Nuk e di, i preva flokët sepse thjesht doja të lirohesha nga të gjitha normat gjinore dhe seksuale që më ishin vendosur si e krishterë në jug”, shpjegoi Demi. “Dhe kur preva flokët u ndjeva aq e çliruar”, vazhdoi tutje ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat