Gjithçka e bardhë, dalin pamjet nga festa e ditëlindjes së Zaimina Vasjarit

Mediale Vip

Gjithçka e bardhë, dalin pamjet nga festa e ditëlindjes së Zaimina Vasjarit

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 07:59
Zaimina Vasjari

Ditën e djeshme Zaimina Vasjari festoi ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet e shumta.

Këngëtarja dhe bizmesmenia ka organizuar një super festë me rastin e ditëlindjes.

Ajo nuk ka nguruar edhe disa foto në rrjete sociale. Zaimina shfaqet e veshur me një fustan të bardhë e të ngushtë, i cili i ekspozon format trupore dhe me flokët e kapura.

Sakaq, vihet re dhe ambienti i zbukuruar për festë, me tullumbace dhe zbukurime të tjera.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat