“Je fallco”/ Banorët akuzojnë Arditin se është strategjik

Mediale Vip

“Je fallco”/ Banorët akuzojnë Arditin se është strategjik

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 23:25
Arjola

Disa prej banorëve mendojnë se Arditi është fallco në gjithë eksperiencën e tij brenda shtëpisë se “Big Brother Vip”

Teksa tema kryesore e bisedës ishte fallciteti dhe shtirja, banorët nuk kanë nguruar të shprehin hapur se mendojnë se njëri prej tyre që e gëzon këtë epitet është edhe Arditi.

“Je fallco, je kthyer në lojë për të gjithë banorët. Çfarë nuk të kanë thënë dhe ti hesht”,- i tha Arjola.

Nga ana tjetër aprovim për këtë analizë, aktorja mori edhe nga Semi, Donaldi edhe Monika.

“Mendoj që ai çdo gjë e bën me strategji”, – këmbënguli Semi.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat