Argjendi i lëshon duart ‘poshtë’ gjatë vallëzimit me Ritvanën

Mediale Vip

Argjendi i lëshon duart ‘poshtë’ gjatë vallëzimit me Ritvanën

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 20:08
Argjendi me Ritvanën

Argjendi dhe Ritvana kanë vallëzuar në episodin e sotëm.

Ritvana dhe Argjendi shprehin pëlqimin e tyre për njëri-tjetrin jo rrallë herë.

Në episodin e sotëm ata u panë tejet të afërt teksa edhe bënë një vallëzim romantik para konkurrentëve tjerë në studio.

Argjendi në një moment duket se u rrëmbye nga situata dhe guxoi t`i lëshojë duart më poshte belit të Ritvanës gjatë vallëzimit. Ndërsa konkurrentja me kujdes ia largoi duart atij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat