Dj Dagz flet pas daljes nga shtëpia, ja çka thotë për Einxhel

Mediale Vip

Dj Dagz flet pas daljes nga shtëpia, ja çka thotë për Einxhel

Më: 19 janar 2022 Në ora: 10:20
Einxhel Shkira dhe Dj Dagz

Dj Dagz u eleminua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother Vip.

Gjithë banorët shpërthyen në lot, veçanarisht Einxhel e cila u prek mjaft shumë.

Pas daljes nga shtëpia, Dj Dagz publikoi një foto në rrjetet sociale ku falenderoi të gjithë për mbështetjen dhe dashurinë që ka marrë kohëve të fundit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbër. (@dj_dagz)

 

Komenti nga llogari e Einxhel nuk mungoi: “Më mungon”.

“Do të pres jashtë”, ia ktheu Dagzi duke na lënë të kuptojnë se kjo romancë do të vazhdojë edhe jashtë shtëpisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat