Pas daljes nga “Big Brother VIP” shoqja e Bora Zemanit merr këtë vendim

Mediale Vip

Pas daljes nga “Big Brother VIP” shoqja e Bora Zemanit merr këtë vendim

Më: 20 janar 2022 Në ora: 23:37
Bora dhe Semi

Këngëtarja shqiptare qëndroi me javë në shtëpinë e famshme.

Megjithatë, Semi Jaupaj u eliminua duke dal nga “Big Brother VIP”.

Gjatë qëndrimit të saj në shtëpi, Semi ishte tejet e dhënë pas konsumimit të cigares, gjë për të cilën është ankuar edhe moderatorja, Arbana Osmani duke iu thënë ta rrallojnë sepse po ndikojnë negativisht tek publiku.

Sidoqoftë, banorët vazhdojnë ta konsumojnë cigaren vazhdimisht edhe pse me kritika nga ‘Vëllai i Madh’.

Megjithatë, Semi tregoi përmes një imazhi në Instagram se e ka rralluar konsumimin e cigares.

Teksa shkruan se e ka rralluar cigaren, artistja shqiptare e përcjell shkrimin me një emotikon feste e cila mbase është edhe e gëzuar për këtë vendim të saj.

Image
Semi

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat