Arbër Hajdari-Beatrixës: Shyqyr që dole, mos rri si ....!

Mediale Vip

Arbër Hajdari-Beatrixës: Shyqyr që dole, mos rri si ....!

Më: 22 janar 2022 Në ora: 00:59
Arbër Hajdari dhe Beatrixa

Beatrix Ramosaj është banorja që u eliminua sonte nga Big Brother Vip.

Në televotimin me Einxhel dhe Donald, ishte Beatrix Ramosaj ajo që publiku voto për ta nxjerrë nga shtëpia e Big Brother.

Me të ardhur në studio, ajo hapi edhe qesen e Lori Caffe, por bileta e saj ishte vetëm vajtje, kështu duke mbyllur rrugëtimin e saj në këtë spektakël.

Në studio ajo dukej shumë e frikësuar nga bota jashtë dhe komentet që pret qoftë nga familja apo publiku.

E këtë gjë e vuri re edhe opinionisti Arbër Hajdari, i cili i tha Trixës që shyqyr që dole, pasi tha se rrugëtimi i saj në BigBrother është kufizuar pasi sipas tij, Trixa e ka ndrydhur shumë veten se çfarë do mendojnë jashtë.

“Shyqyr që dole, mos rri si pulë e lagur” iu drejtua ai Trixës duke u munduar ta çlirojë nga emocionet që kishte në studio.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat