Rrëzimi spektakolar i Beniadës. Donaldi ‘tallet’, e vajton me ‘oii’

Mediale Vip

Rrëzimi spektakolar i Beniadës. Donaldi ‘tallet’, e vajton me ‘oii’

Më: 27 janar 2022 Në ora: 09:12
Donaldi dhe Beniada

Modelja Beniada Nishani u rrëzua në tokë ditën e djeshme teksa po luante me Donaldin.

Ajo e lagu me ujë aktorin e humorit, ndërsa ky i fundit kur po e tërhiqte, modelja u rrëzua në pllaka.

Fatmirësisht nuk ka lëndime të rënda, edhe pse duket sikur përplaset me kokë.

Beniada qëllon me shuplakë Donaldin, ndërkohë që pasi bie në tokë të dy shpërthejnë në të qeshura.

“Çfarë bën moj budalle, çohu se le nam, o Zeno o motër”, thotë me humor Donaldi duke “e vajtuar”.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat