Donaldi dhe Iliri dënohen nga Beniada të rrinë të përqafuar për 5 minuta

Mediale Vip

Donaldi dhe Iliri dënohen nga Beniada të rrinë të përqafuar për 5 minuta

Më: 27 janar 2022 Në ora: 16:51
Donaldi dhe Iliri

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP”, duhet të caktojnë dënime të ndryshme për njëri-tjetrin.

Iliri duhet të qëndronte për 5 minuta i përqafuar me Donaldin, dënim i dhënë nga modelja dhe lezeti i shtëpisë, Beniada.

Ajo e zgjodhi këtë dënim për dyshen pasi nuk kanë raporte të mira.

 

Dyshja u përqafuan derisa banorët tjerë filluan ti ngacmonin.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat