“Hera e parë që kam qarë”, Robert Berisha çudit me deklaratën e tij

Mediale Vip

“Hera e parë që kam qarë”, Robert Berisha çudit me deklaratën e tij

Më: 21 maj 2022 Në ora: 22:42
Robert Berisha

I ftuar në në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, këngëtari Robert Berisha, ka thënë se e hera e parë që ka qarë ka qenë kur ka bërë këngën për nënën.

Ai tha se sapo ka lexuar strofat e këngës të cilat nuk i kishte mësuar përmendsh, i kanë rrjedhur lotët.

“Kjo është këngë për nënën, teksti më ka pëlqyer shumë.

Dhe është hera e parë që kam qarë atje në kabinë. T’u i lexua strofat më erdhi me qarë." tha ai. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat