Bashkëpunimi i Fjolla Morinës me Nushin lansohet të dielën

Mediale Vip

Bashkëpunimi i Fjolla Morinës me Nushin lansohet të dielën

Më: 18 qershor 2022 Në ora: 23:35
Fjolla Morina/ Nushi

Këngëtarja Fjolla Morina ditë më parë njoftoi fansat se pas një pauze të gjatë po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Kënga e reja e saj do të jetë në bashkëpunim me reperin e njohur, Nushi dhe do të jetë e realizuar edhe me klip.

Ndërkohë, së fundmi përmes një postimi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Fjolla ka sjell një pjesë të shkurtër të këngës, ndërsa ka njoftuar se do të lasohet nesër (e diel).

“Nesër, ora 17:00”, ka shkruar Fjolla në mbishkrimin e postimit që u pasua nga komentet e fansave të saj.

Në pamjet e para të publikuara nga klipi dhe prapaskenat, kënëgtarja shfaqet me një paraqitje tejet joshëse duke vënë në fokus linjat joshëse.

Ndërkohë, kujtojmë që kënga e fundit e Fjollës mban titullin “Kape” e lansuar në shtator të vitit 2022.

Ndryshe, sa i përket jetës private Fjolla kohë më parë i dha fund martesës me Fisnik Sylën, teksa është nënë e dy vajzave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat