Propozimi i ëmbël i dashurisë, këngëtarja e njohur thotë ‘PO’

Mediale Vip

Propozimi i ëmbël i dashurisë, këngëtarja e njohur thotë ‘PO’

Më: 20 qershor 2022 Në ora: 06:29
Perrie Edwards dhe futbollisti Alex Oxlade Chamberlain

Këngëtarja e njohur Perrie Edwards dhe futbollisti Alex Oxlade Chamberlain kanë çuar në një nivel tjetër dashurinë e tyre disavjeçare. Me më shumë se 15 milionë ndjekësit e saj në Instagram, Edward ka ndarë foto nga propozimi i ëmbël i partnerit të saj, Alex, i ulur në gjunjë duke i propozuar.

“Mbrëmë dashuria e jetës sime u ul në gjunjë duke më propozuar dhe unë thashë… "Po!”, ka shkruar Perrie në Instagram.

Ylli i popit dhe duket e befasuar nga surpriza e futbollistit me unazën e diamantit në dorë.

28-vjeçarja dhe futbollisti i Liverpoolit janë në lidhje që nga viti 2016, ndërsa në gusht të vitit të kaluar, çifti mirëpriti djalin e tyre, Axel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat