Valdrin Sahiti zbulon kërkesat e Armina Mevlanit për fustanin e nusërisë

Mediale Vip

Valdrin Sahiti zbulon kërkesat e Armina Mevlanit për fustanin e nusërisë

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 10:48
Armina Mevlani

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kurorëzuan mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre 9-vjeçare në një dasmë përrallore që duket të jetë dasma e vitit.

Dhe sigurisht një nga detajet më të rëndësishme në një dasmë janë fustanet e nuses.

Blogerja hyri në dasmë me këtë fustan që shihni në fotot e Armand Sallabandës, krijuar nga Vivienne Westwood.

Më pas veshi dy krijime shqiptare nga Festim Isufi dhe Valdrin Sahiti.

Ky i fundit, në një lidhje direkte me studion e “Dita Jonë”, tregoi kërkesat që kishte Armina për fustanin e dasmës.

Kërkesat e Arminës janë gjithmonë shumë modeste, në prerje dhe në material”, theksoi Sahiti. “Fustani ishte i thjeshtë dhe shumë i lehtë në vallëzim”, tha stilisti, i cili nënvizoi se ishte një dasmë e qetë dhe “gjithçka ishte në pozicionin e duhur”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat