“Nuk e luan topi”/ Ish-banorja e “Big Brother VIP” e thotë hapur se kush e fiton çmimin e madh: Kur e vendos publiku…

Mediale Vip

“Nuk e luan topi”/ Ish-banorja e “Big Brother VIP” e thotë hapur se kush e fiton çmimin e madh: Kur e vendos publiku…

Më: 27 mars 2023 Në ora: 16:32
Erimiona Lekbello

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Erimiona Lekbello dhe pas daljes nga shtëpia vazhdon të mbajë ende të njëjtin qëdrim për banorët e tjerë.

Këngëtarja është më se e bindur që këtë edicion të dytë të “Big Brother VIP” do ta fitojë Luiz Ejlli.

Ermiona e ka shoqëruar këtë mendim me një video nga momenti kur përqafon Luizin kur sapo del nga shtëpia. Ajo shkruan se kur publiku e vendos se kush është fituesi, këtë gjë nuk mund ta ndryshojë dot njeri.

Image
Erimiona Lekbello/Instastory

Ky është fituesi dhe pikë kur publiku vendos se luan sa topi”– shkroi ajo në InstaStory.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat