“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit

Mediale Vip

“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit

Më: 1 dhjetor 2023 Në ora: 23:51
Buci, Verona

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, është futur befasisht gruaja e Bucit, Verona.

Ajo e ka marrë Bucin në dhomën e sekreteve, derisa biseda ka nisur me disa mendime të theksuara.

“Nëse pyet për familjen tem, babit u dashtë me ia ble një televizor të ri, se të parin e ka thy.” – ka qenë komenti epik i Veronës, duke treguar se si janë ndier familjarët e saj sa i përket lojës së Bucit.

Më pas ajo vazhdon: “Unë kam besim në ty, une e di sa shumë ke luftu me kanë me mu, dhe sa pengesa i kemi kalu për me qenë bashkë. Premtimet që t’i kam dhanë para se me hy ne Big Brother, asnjnë nuk ta kam thy.” – u shpreh më tutje Verona. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat