Haris i “Love Island Albania” humb personin e dashur

Mediale Vip

Haris i “Love Island Albania” humb personin e dashur

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 08:57
Haris

Ish konkurrenti i spektaklit "Love Island", Haris ka ndarë me ndjekësit një lajm të trishtë.

Mësohet se ai ka humbur një prej miqve të tij më të mirë.

Ai e konsideronte vëlla.

Image
Foto e postuar nga Haris

Ai ka ndarë foto dhe pamje me të, ku shihet i ndjeri që e suportonte në çdo moment.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat