5 vite më e re se partnerja e babait, si e priti vajza e biznesmenit lidhjen e tij me Diola Dostin!

Mediale Vip

5 vite më e re se partnerja e babait, si e priti vajza e biznesmenit lidhjen e tij me Diola Dostin!

Më: 11 prill 2024 Në ora: 07:26
Vajza e Eroll Belegut

Lidhja e dashurisë së Diola Dosti dhe biznesmeni kosovar Erolld Belegu është në qendër të vëmendjes në mediat rozë e në rrjetet sociale.

Ky raporti erdhi i befasishëm për publikun, por duket se njësoj surprizues ka qenë edhe për vetë çiftin. Historia e tyre ka nisur vetëm pak javë më parë dhe lidhja ka avancuar me hapa të shpejtë.

Kjo pasi çifti është prezantuar me familjet dhe fëmijët përkatës.

Nëse e kemi përmendur se vajza e madhe e Diola Dostit e mbështet marrëdhënien e nënës së saj, sot po ju tregojmë se edhe vajza e Belegut e ka mirëpritur Diolën si partneren e re të babait.

Vajzat ndiqen në rrjetet sociale, dhe shkëmbejnë “like” me njëra-tjetrën.

Vajza e Erolld Belegut është vetëm 5 vite më e re se Diola Dosti, pasi kjo e fundit dhe partneri i ri kanë 20 vite diferencë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat