Çifti simpatik nga diaspora sot i japin fund beqarisë

Mediale Vip

Çifti simpatik nga diaspora sot i japin fund beqarisë

Më: 19 maj 2024 Në ora: 17:56
Alisa dhe Urimi

Çifti i lezetshëm i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Alisa dhe Urimi sot kanë një ditë të veçantë.

Ata po martohen.

Alisa ka ndarë momente nga përgatitja e saj si nuse.

Image
Alisa

Urime çiftit!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat