Qerim (Asllan) Dreshaj

Perkujtime

E hënë, 15 gusht 2022

Qerim (Asllan) Dreshaj

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 00:00
Qerim (Asllan) Dreshaj

Koha po kalon, sot behen 2 vjet, e ne akoma nuk po e besojmë që ti nuk je në mesin tonë.

Jetojmë më kujtimet dhe mallin për ty që do të na shoqërojnë përherë.

Të shkruajmë edhe nje roman nuk mjafton për një bashkëshort, babë dhe gjysh siç ishe ti,

i përkushtuar për familje dhe i respektuar për shoqëri.

Me mallë dhe shumë dhimbje të kujtojnë bashkëshortja, vajza, djemtë si dhe nipat e mbesat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat