Adile Goca

Perkujtime

E enjte, 09 dhjetor 2021

Adile Goca

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 13:17
Adile Goca

Vështirë qenka të shkruash përkujtime për ty. Mungesa jote është zbrazëti që nuk zëvendësohet kurrë, derisa kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës tonë përgjithmonë.

Mund të shkruajmë me orë e orë por një gjë është e sigurt asgjë nga këto që themi apo shkruajmë nuk mund të jetë e mjaftueshme ta tregojnë mungesën dhe dhembjen që kemi për ty...

Urtësia, korrektësia, bujaria, kultura, mirësjellja dhe besnikëria jote të bëjnë të jesh e çmuar, e respektuar dhe e paharruar për ne si familje dhe për të gjithë ata që patën nderin dhe rastin të të njohin.

Me mall dhe dhembje do të përkujtojmë gjithmonë djemtë Azemi, Ibrahimi, Agimi, Sahiti e Kemajli, vajzat Sylbija, Ajnishahi e Halitja dhe motrat, nipat, mbesat e rejat nga Zaskoku i Ferizajt.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat