Tone Tanushaj

Perkujtime

E mërkurë, 25 maj 2022

Tone Tanushaj

Më: 18 maj 2021 Në ora: 00:01
Tone Tanushaj

Sot më 18.05.2021 u bënë 7 vite nga vdekja e Nanës dhe gjyshes tonë të dashur.

Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen , kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty .

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë , është pjesë e jetës sonë.

Me shumë mall ju kujtojnë: djemtë , vajza dhe rejat, nipat dhe mbesat si dhe mbarë Familja Tanushaj nga Fshati Novosella e Epërme (Gjakovë-s) , Zvicra dhe SHBA-ja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat