Demë (Isuf) Mulaj

Perkujtime

E premte, 20 maj 2022

Demë (Isuf) Mulaj

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 00:01
Demë (Isuf) Mulaj

Edhe përkundër asaj se sot mbushen 9 vite nga ikja jote nga kjo botë, Babë i dashur, as edhe për një çast nuk është tretur kujtimi për ty.

Mungesa jote është ndier në çdo moment të jetës sonë, si në festa si në pikëllimet tona- thjesht në çdo hap të jetës tonë e kemi përmend emrin tënd. Ti ishe njeriu më i çmuar që kishim në jetë dhe dashurinë për ty do ta mbajmë në zemër deri në takimin tonë që është i pa dyshimtë se do të ndodhë.

Të përkujtojnë me mall:

Bashkëshortja, djemtë, vajzat, rejat, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat