ARSIM dhe HYSEN HAMITI

Perkujtime

E enjte, 19 maj 2022

ARSIM dhe HYSEN HAMITI

Më: 11 dhjetor 2021 Në ora: 09:47
ARSIM dhe HYSEN HAMITI

Malli na shtohet

Çdo vit që kalon

Kujtimi për Ju

Të fortë po na mban.

 

Me shumë mall dhe krenari,

Motrat Merita dhe Ramizja.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat