Qerim (Asllan) Dreshaj

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

Qerim (Asllan) Dreshaj

Më: 7 shkurt 2022 Në ora: 00:00
Qerim (Asllan) Dreshaj

Në përvjetorin e tretë e përkujtojmë më të dashurin tonë.

Mungesa jote është zbrazëti në zemrat dhe shpirtrat tonë, e cila nuk do të plotësohet kurrë.

Të kujtojmë përherë me krenari dhe respekt!

Bashkëshortja Sanija, me vajzën, djemtë, mbesat e nipat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat