Adile Goca

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

Adile Goca

Më: 16 shkurt 2022 Në ora: 11:27
Adile Goca

Sot me 16 shkurt u bënë 17 vite pa nënën tonë

Nënë e dashur, vështirë qenka të shkruash përkujtime për ty. Nëna jonë e dashur, ditët, muajt dhe vitet po kalojnë por malli e dashuria për ty nuk do të shuhet kurrë.

Ti na rrite me shumë mundime, dashuri, butësi dhe respekt. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë. Je gjithmonë ne zemrat tona.

Me mall dhe dhembje do të përkujtojmë gjithmonë djemtë Azemi, Ibrahimi, Agimi, Sahiti e Kemajli, vajzat Sylbija, Ajnishahi e Halitja dhe motrat, nipat, mbesat e rejat nga Zaskoku i Ferizajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat