Muhamet ( Bajram ) Smajli

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

Muhamet ( Bajram ) Smajli

Më: 30 prill 2022 Në ora: 00:05
Muhamet ( Bajram ) Smajli

U bë një vit pa ty BEC.

Ishe i mirë për të gjithë e krenohemi me ty.  Na mungon shumë BEC.

Me mall të përkujtojnë:

Bashkëshortja Sabria, Djemtë, Hyseni, Avnia dhe vajza Nora, vëllezërit, Shabani, Xhevati dhe Rushiti, rejat, Tirana dhe Fidana, nipat Visari, Olisi, Shpati dhe Ernesi, mbesat, Vjosa, Miranda dhe Tara që të deshi aq shumë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat