Xhafer Dinë Kadrijaj

Perkujtime

E martë, 28 qershor 2022

Xhafer Dinë Kadrijaj

Më: 9 maj 2022 Në ora: 00:00
Xhafer Dinë Kadrijaj

Sot u mbush një vit pa prezencën tënde më i dashuri ynë.

Shumë vështirë qenka të shkruajmë përkujtim për ty, ashtu siç është e vështirë të pajtohemi më mungesën tënde.

Me dhimbje në zemër e lot në sy i mbajmë kujtimet më të bukura për ty baba e bashkëshorti jonë i dashur e i paharruar.

E përkujtojnë me mall bashkëshortja Serveti djali Jetoni, vajzat Sevdije, Bukurije, Alberije, Dritona,Valbona, Violeta, dhe nipat e mbesat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat