Bardhyl (Nebi) Ajeti

Perkujtime

E shtunë, 13 gusht 2022

Bardhyl (Nebi) Ajeti

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 00:00
Bardhyl Ajeti

Përvjetorët sa vijnë e shkojnë e malli për ty shtohet e mërzia na mbyt.Vazhdojmë të jetojmë me kujtimet për ty, me fjalët e tua të ëmbla me dashurinë dhe zemërgjerësinë tënde.

patëm guximtar e sypatrembur, ti na mësove se atdheu duhet dashur edhe kur të vret.

Ishe krenaria jonë e madhe, do të mbetesh dhimbja jonë e përhershme.

Nuk do të gjejmë qetësi derisa të dime se kush të vrau ty.

Përjetësisht të përkujtojnë:Vëllai Fitimi, nipat Rinori, Nebiu, Rrezoni dhe kunata Sadetja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat