Kune (Jetishi) Dedaj

Perkujtime

E diel, 04 dhjetor 2022

Kune (Jetishi) Dedaj

Më: 21 shtator 2022 Në ora: 00:55
Kune (Jetishi) Dedaj

Koha që kalon kurrë nuk do ta shuaj dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë.

Je gjithmonë në zemrat tona.


Me shumë mall të kujtojnë: Prinderit, bashkëshorti, vëllezërit, motra dhe nipat e mbesat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat