Burbuqe Berisha

Perkujtime

E premte, 27 janar 2023

Burbuqe Berisha

Më: 27 tetor 2022 Në ora: 12:01
Burbuqe Berisha

Një vit pa praninë tënde fizike, motër, e malli s'ka të shuar, veç sa vjen e shtohet.

Gjithmonë në zemrat tona, e mira, shpirtbardha, Buqja jonë.

Të kujtojnë me zemër të thyer, motrat: Trëndelina e Vjollca, vëllau Dardani, nusja Shqiponja, dhe Darona e vogël, që aq shumë e deshe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat