Demë (Isuf) Mulaj

Perkujtime

E premte, 27 janar 2023

Demë (Isuf) Mulaj

Më: 28 tetor 2022 Në ora: 00:01
Demë (Isuf) Mulaj

Të gjithat na mësove, por jo si të jetojmë pa ty. Sot u mbushën plot 10 vite pa më të dashurin Babën tonë. 

Ishe dhe ke mbetur nderi dhe krenaria e familjes tonë. Veprat tua dhe bujaria jote lanë shumë mbresa në rrethin e gjithë familjes.  

Jemi përjetësisht krenarë dhe falënderues te i madhi Zot që të patëm ty. 

Ngrohtësia e zemrës sate nuk përshkruhet me asgjë, andaj janë të pakta fjalët që përshkruajnë Jetën dhe veprat tua që i le pas. 

Të përkujtojnë me mall dhe plot krenari: Bashkëshortja, Djemtë, Vajzat, Rejat, Nipat dhe Mbesat.  

Në veçanti Dema i vogël që e mban Emrin tënd me plot krenari. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat