Shukrije Durmishi

Perkujtime

E shtunë, 04 shkurt 2023

Shukrije Durmishi

Më: 9 nëntor 2022 Në ora: 10:26
Shukrije Durmishi

Nënë, na ke lënë kujtime të bukura, dashuria jote është ende udhërrëfyesi ynë,

edhe nëse nuk të shohim, je gjithmonë pranë nesh.

Ne fëmijët tanë, gjejmë forcën për të vazhduar.  

Pa ty, por me kujtimin tënd të gjallë në ne. 

Të përkujtoj me mall vajza Lindita me Kujtimin, mbesat Elina dhe Era si dhe nipat Ermali dhe Emili.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat