Qerim (Asllan) Dreshaj

Perkujtime

E martë, 28 mars 2023

Qerim (Asllan) Dreshaj

Më: 6 shkurt 2023 Në ora: 23:56
Qerim (Asllan) Dreshaj

Sa e vështirë të shkruajmë përkujtimin tënd i dashur babë. Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë.

Po ti gjithmonë je me ne, ti je në zemrat dhe mendjen tonë. Gjithmonë dhe përgjithmonë.

Nuk do ta harrojmë kurrë dashurinë, drejtësinë dhe respektin tënd që e kishe për familjen.

Familja nga Gjermania e Zvicra

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat