Qerim (Asllan) Dreshaj

Perkujtime

E mërkurë, 29 maj 2024

Qerim (Asllan) Dreshaj

Më: 6 shkurt 2023 Në ora: 23:56
Qerim (Asllan) Dreshaj

Sa e vështirë të shkruajmë përkujtimin tënd i dashur babë. Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë.

Po ti gjithmonë je me ne, ti je në zemrat dhe mendjen tonë. Gjithmonë dhe përgjithmonë.

Nuk do ta harrojmë kurrë dashurinë, drejtësinë dhe respektin tënd që e kishe për familjen.

Familja nga Gjermania e Zvicra

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat