Adile Goca

Perkujtime

E shtunë, 03 qershor 2023

Adile Goca

Më: 16 shkurt 2023 Në ora: 18:03
Adile Goca

Sot 18 vite na le me zemër të thyer dhe ike në amshim.

Vështirë qenka të shkruash përkujtimin për ty.

Nënë, ne jetojmë ende me kujtimet e shumta dhe të bukura që i le.

Çdo ditë i kujtojmë fjalët e tua, këshillat dhe dashurinë tënde prindërore që e pate ndaj nesh.

Na mungon dashuria, afërsia dhe ngrohtësia jote.

Edhe pse nuk jemi bashke, ti nëna jonë, je pjesë e jetës tonë dhe do të mbajmë gjithmonë në zemrat tona.

Kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës tonë përgjithmonë.

Me mall dhe dhembje të përkujtojnë gjithmonë djemtë Azemi, Ibrahimi, Agimi, Sahiti e Kemajli, vajzat Sylbija, Ajnishahi e Halitja dhe motrat, nipat, mbesat e rejat nga Zaskoku i Ferizajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat